Karşıyaka Masaj Salonu İzmir’in en gözde ve en tutulan masaj salonlarından biridir. Karşıyaka İzmir’in güzide semtlerinden biri olmakla beraber bulunduğu konum ve insanlarının güzelliği ile İzmir’e ayrı bir hava katıyor. Şehrin ışıltısı ve güzelliği her ne kadar sizi rahatlatıyor olsa da, her zaman sizlerin daha iyisini hak ettiğini biliyorsunuz. Karşıyaka Masaj Salonu bazıları manzaraya sahip iken bazıları manzara açığını salonun kokusu ve dokusu ile kapatmaya çalışmışlardır.

Masaj Salonuna gitmek yerine arayıp keyfini sürebilirsiniz. Masaj keyfinin size vermiş olduğu rahatlama ve hazzı her zaman arayacağınız kesin. Hepsi kendi alanında uzman, genç ve dinamik uzmanlar sizlerin rahatı için çalışmak yerine sizlerle rahatlamayı tercih edecekler.

Karşıyaka masaj salonu

Karşıyaka’da masaj ilk tercihinizin olmasının sebebi geç ve dinamik çalışanlarının sizin mutluluğunuza önem vermeleri. Her zaman kendini geliştirebilen bu çalışanlar yeni teknik ve yeni ürünler ile daha önce hiç yaşamadığınız tatları size sunuyorlar. Masaj sitesi ile sizleri evinizden çıkmadan kendi özel hissettirecekler. Son zamanlarda güncel olan Aromaterapi masajı mutlaka yaptırmanız gereken masajlardan biri.

Aromaterapi Masajı

Farklı bitki özlerinin karışımları ile hazırlanmış bu yağlar uzman eller ile birleşince sizleri çok farklı dünyalara sürükleyeceklerdir. Bitkilerden elde edilmiş bu yağlar ile cilt üzerindeki gerilimi daha rahat almaktadır. Ayrıca fiziksel sıkıntılar ve zayıf dolaşım bozukluklarının düzenlenmesinde artı bir faydası bulunmaktadır. Masaj salonlarında ortalama 1 saat kadar süren bu masajı yaptırma şansına sahipsiniz. Salonda yapılmasının ayrıcalığı bu süreyi dilediğiniz şekilde uzatabilmenizdir. Kokusuna ve ihtiyacınıza göre yağ seçiminde bulunabilirsiniz. Profesyonel ekipler sizin cildinize göre gerekli yağları belirleyebilir ve buna göre size öneride bulunabilirler. İlaç sektöründe de aynı yöntem kullanılmaktadır. İhtiyaçlarınıza ve cilt yapınıza göre sizlere özel bir olacak bu masaj çeşidi sizi rahatlatırken aynı zaman da sağlığınızı da düşünüyoruz.