İzmir konak masaj salonu sizler için araştırma ve fiyat bilgisi alarak hazırladığımız bu yazıda İzmir’de bulunan masaj salonlarının fiyatları konusunda bilgilendirme sağlıyor olacağım. Günümüzde çeşitli bir çok salon bulunmaktadır. Bunlara ilişkin tüm masaj salonu fiyatları konusunda aklınızda ufak bir rakam oluşacaktır.

Konak masaj salonları fiyatları konsepte göre şekillenmektedir. ” Spa ” kelimesi su ile gelen rahatlık, suyun insan vücudu üzerinde ki iyileştirme, pozitif akım yükleme özelliği bulunmaktadır. Estetik ve zerafetin, dokunuşun yer aldığı dizaynın tamamen insan psikolojisi üzerine kurulduğu bu mekanlarda hizmet diğer anlamı ile masaj yaptırarak keyifli saatler yaşayabilirsiniz. Spa’nın günümüzde masaj yaptırmak için kullanımı aşikardır. Bu sebeple izmir spa fiyatları, izmir masaj fiyatları gibi aramalar artış göstermiştir.

İzmir Spa ( Masaj ) fiyatları ve çeşitlilikleri nelerdir?

1.Medikal/Sağlık/Tıbbi Spa: Wellness bakımı içerek, sağlık personelleri tarafından yapılan masajdır.

2. Tatil/Otel/Dinlenme Yeri/ Resort Spa: Oteller tarafından yönetilen, kurumsal kimliği olan, profesyonel masaj ekiplerince tatilinize anlam yükleyecek masaj çeşidi olarak bilinmektedir.

3. Termal/Kaplıca/Mineral Spa: Doğal su olarak ifade edilmektedir. Günümüzde sıcak su ve buhar etkisi ile yapılan spa teknikleri ve masaj çeşitlilikleri vardır.

Bilgilendirici metnimizden sonra aklınızda ki soru eminim ki fiyat konusu ancak direkt olarak fiyat bilgisi vermek yanlış olur. Otellerde uygulanan spa ile medikal spa arasında ki fiyat farklılığı çoktur. Şehir hayatında yaptırılan masajlar da ise daha belirgin ifade kullanabiliriz. İzmir masaj salonu fiyatları dediğimizde 100 lira gibi rakamlardan başladığını, yaptırılan, alınan hizmete göre de artış gösterdiğini bilmekteyiz.

Peki izmir alsancak masaj salonu fiyatları, izmir konak masaj salonları fiyatları, izmir karşıyaka masaj salonu fiyatları, izmir masaj fiyatları, izmir buca masaj salonu fiyatları aramaları sizler için uygun sonuç vermiyor mu? O halde bunu da değerlendirip size yön gösterebiliriz. Bu salonlarda yapılanlar köpük masajı başta olmak üzre thai ve özel masaj jeli ile yapılan uygulamalardır. Masaj yaptırmayı hedefliyor gün içerisinde rahatlamayı düşünüyorsanız yukarıda belirttiğimiz fiyatlandırmayı baz alabilirsiniz.